kartal-yakacik-mahallesi-bocek-ilaclama

Uzman ekiplerle sunduğumuz ilaçlama hizmetlerimiz yaşam alanlarının böceklerden uzak tutulmasını, salgın hastalık risklerinin en baştan önlenmesini sağlıyor. Eğitimli profesyonellerden oluşan böcek ilaçlama ekibimiz, Sağlık Bakanlığı izinli ilaçlarla güvenilir ilaçlama uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Yakacık Mahallesi Kartal böcek ilaçlama servisimizin profesyonel hizmetleriyle her türlü böcekten uzun vadeli olarak kurtulabilirsiniz. Fare ve diğer kemirgenlerin yol açtığı sorunlar için de güvenilir ilaçlama hizmetleri sunan firmamız Yakacık, Hürriyet, Karlıktepe, Kordonboyu, Orhantepe, Ortamahalle ve ilçenin diğer bütün mahallelerine 7 gün aralıksız servis vermektedir.

Kartal ilçesinde yer alan Yakacık Mahallesi, hizmet sağladığımız bölgeler arasında yer almaktadır.

Yaşam Alanlarının Böceklerden Korunması

Sektöre uzun yıllardır yer alan haşere ilaçlama firmaları arasında yer alan ilaçlama şirketimiz, deneyimiyle yaşam alanlarınız için en güvenilir ilaçlama çözümlerini sunmaktadır. Dünya Sağlık Örgütü onayından geçmiş ilaçlar kullanarak yaptığımız ilaçlamalar, insanların etkilenmeden haşerelerin en etkili şekilde yok edilmesini sağlıyor. Yakacık Mahallesi böcek ilaçlama firmaları, apartman ve ev ilaçlama hizmetlerimizde insan etkileşimine ve yoğunluğuna göre jel veya kokusuz yöntemlerle ilaçlama yapabilmektedir. Bu yeni ilaçlama uygulamaları sayesinde ev ve apartmanın boşaltılmasına, ilaçlamadan sonra saatlerce yaşam alanının kapatılmasına gerek kalmamaktadır.

Böcek ilaçlama Yakacık Mahallesi; kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, yılan, mayt, kırkayak, akar, lağım faresi, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği,yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, pamuk faresi, ev faresi, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık,  Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, gümüş böceği,  çatı faresi, fındık faresi gibi zararlı böcek ve fare türlerini etkisiz kılmaktadır.

Bireysel olarak haşerelerle mücadele etmeye çalışmak sadece zaman kaybına yol açarken yetkisiz kişilerin, korsan hizmetlerine başvurmak daha büyük problemlerle karşılaşılmasına sebep olabilmektedir. Her kimyasalın gelişi güzel evlere, apartmanlara, bahçelere, hastane ve okullara uygulanması durumunda kısa vadede zehirlenme, uzun vadede kanser gibi çok ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşılabilir. Eğitimli personellere sahip, tam anlamıyla uzmanlaşmış haşere ilaçlama firmaları tarafından yapılması gereken ilaçlama ciddiye alınması gereken bir iştir. Nitekim firmamız işyeri ve ev ilaçlama hizmetlerinin tamamında deneyimli ve eğitimli uzmanlara görev vermekte, tüm hizmetlerinde Dünya Sağlık Örgütü’nden onay almış ilaçlar kullanmaktadır.

Uzman Ekibimizle 7/24 Hizmetinizdeyiz

Kartal’ın bütün semtlerine profesyonel ekiplerle böcek ilaçlama hizmetleri sunan Yakacık böcek ilaçlama, ilaçlama hizmetlerini en güvenilir tekniklerle yapmak için çalışmalarını aralıksız sürdürmekte ve en yeni uygulama tekniklerini kullanmaktadır. Fare, yılan, çıyan, kertenkele ve tüm böcek türleriyle mücadele etmekte, siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir