umraniye-bocek-ilaclama

Ümraniye böcek ilaçlama işlemleri son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte oldukça pratik ve modern bir hal almıştır. Ümraniye Böcek İlaçlama servisimizde kullanılan böcek ilaçlama yöntemleri de kaliteli ilaçlarla uygulanan, alanında en kullanışlı, pratik ve modern yöntemlerdir. Böcek ilaçlama yöntemlerinden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Jel İlaçlama: Kalorifer böcekleri ile hamam böcekleri için kullanılan en pratik yöntemdir. Kokusuzdur.
  • Kokusuz İlaçlama, Adından da anlaşıldığı üzere sizlere rahatsızlık veren bir kokusu yoktur, evdeki veya herhangi bir mekandaki haşere türüne bakılarak bu yöntemin uygulanıp uygulanamayacağına karar verilir.
  • Kokulu İlaçlama, Kapalı mekanlarda da uygulanabildiği gibi açık alanlarda ve mekanlarda da uygulanmaktadır. Haşerelere karşı etkili sonuçlar verir. Açık alanlardaki bitkilere, ağaçlara asla zarar vermez.
  • Sıvı İlaçlama, Evlerde veya herhangi bir mekanda dip ve köşelere, duvar diplerine uygulanan etkili bir ilaçlama işlemidir.
  • Çatı, faresi, fındık fare, lağım faresi, ev faresi gibi bütün fare türlerinde Fare İstasyonları yöntemi kullanılmaktadır.

Saydığımız bu yöntemler, böceklerin türüne, yoğunluk miktarlarına göre değişmekte veya birlikte kullanılabilmektedir. Ayrıca mekanın özellikleri de bu yöntemleri belirleyen başka bir husustur. Ümraniye Böcek İlaçlama servisimiz profesyonel kadrosu ile haşereleri yaşamınızdan kısa bir sürede çıkarmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Mekanlar

Hizmet verdiğimiz mekanlar haşerelerin çoğalma fırsatı bulduğu her yerdir. Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları ile kontrol altına aldığımız haşereler sonsuza kadar hayatınızdan çıkar. Firmamızın böcek ilaçlaması yaptığı alanlar:

  • Evler, iş yerleri, iş merkezleri, toplu konutlar, siteler, parklar, ekili ve dikili alanlar, bahçeler, inşaatlar, okullar, öğrenci yurtları, hastaneler ve tüm sağlık merkezleri, metro, metrobüs, tramvay, gemi, sandal, tekne, özel araç, uçak gibi tüm taşıma araçları, bit, uyuz ve pireye karşı hayvan barınakları, fabrikalar, yeme içme işletmeleri, depolar, alışveriş merkezleri ve mağazalar, binaların hususi olarak bodrum ve çatı katları gibi hemen her nokta ilaçlanmaktadır.

İlaçlama yaptığımız böcek türleri ise ülkemizde görebileceğiniz her haşere türüne karşı uygulanmaktadır. İster akrep, yılan, çıyan gibi zararlı haşereler, ister akar, mayt, mite, uyuz böceği gibi gözle görülmeyecek kadar küçük haşereler olsun, hepsine karşı tek tek uygulanan ve özel olarak geliştirdiğimiz ilaçlarla mücadele vermekteyiz.

7/24 Kesintisiz Hizmet Anlayışı

Firmamız müşteri temsilcilerimiz her an hizmetinizde olup, böcek ilaçlama işlemlerimiz ise dilediğiniz zaman gerçekleştirilmektedir. Bünyemizde yer alan bütün personeller tüm eğitimler geçmiş olup alanında uzmandır. Kesintisiz hizmet anlayışına sahip olan en kurumsal ve en çok tercih edilen firma olarak daima hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir