tatarcık-ilaclama

Tatarcık sinekleri nerelerde bulunur sorusunu merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Sinekler arasında en zararlı tür olan tatarcıkların taşıdığı mikroplar insanlarda kan yoluyla bulaşan hastalıklara yol açabildiği gibi, bazı türleri de bitkilerin kurumasına ve solmasına neden olur. Tatarcık sinekleri ile doğal mücadele mümkün olmadığı gibi tatarcıkların sayısının çoğalmasına neden olur. Tatarcık ile mücadele etmenin tek yolu profesyonel tatarcık ilaçlama uygulaması yaptırmaktır. Peki, tatarcık sinekleri nerelerde bulunur?

 • Genellikle bahçelerde ve yeşil alanlarda bulunurlar. Çünkü gündüzlerini bu bölgelerde dinlenerek, gecelerini ise insanların olduğu alanlarda avlanarak geçirirler.
 • Nemli alanlarda, deniz kıyısında, tarlalarda, yüksek yerlerde fazlasıyla bulunmaktadırlar.
 • Ülkemizde de genellikle Ege ve Akdeniz bölgelerinde kumsallarda bulunmaktadırlar.

Kartal Böcek İlaçlama firması böcek ilaçlama şirketleri içinde oldukça kurumsal bir işleyiştedir ve sizlere her zaman en garantili sonuçları vermektedir. Bizlere ulaşmak için haftanın her günü, günün her saati çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz. İlaçlama talep formlarımızı ise dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Tatarcık Sineği İle Mücadele

Tatarcık sineği ile mücadele profesyonel bir ekip tarafından yürütülen işlemler ile mümkün olabilir. Tatarcık için ilaç uygulamalarının yapıldığı firmamızda uyguladığımız kampanyalı fiyatlar ile haşere sorunundan kurtulabilir, sağlığınızı tehdit eden tatarcık sineği ile mücadele edebilirsiniz. Tatarcık ile mücadele etmek için bu haşerenin özelliklerini bilmemiz gerekir. Tatarcık sineğinin özellikleri sıralanacak olursa;

 • Tatarcık sinekleri aslında hemen herkes tarafından bilinen fakat isim ve özellik olarak çok fazla tanınmayan bir haşeredir. Bu nedenle de bizlere verdikleri zararlar pek fazla anlaşılamamaktadır.
 • Onlara tatarcık böceği denilmesinin bir sebebi de insan sağlığı için kendi türleri olan sineklerden çok daha zararlı olmalarıdır.
 • Vücutlarının her noktası parlak tüylerle kaplı olan bu haşere pirelerin sıçrayışına benzeyen bir şekilde uçar. Pirelerden farklı olarak kanatları vardır.
 • İnsanların kanını emdiğinde ciltte büyük yaralara yol açar. Bu yaraların genel olarak adına şark çıbanı denilmektedir.
 • Genellikle iltihaplanma şeklinde nükseden bu yaralar oldukça geç iyileşmekte, hatta yaraların kimi zaman izi bile kalabilmektedir.

Tatarcık sineği ile mücadele etmek ve günlük yaşamınıza geri dönmek için Kartal Böcek İlaçlama firmamızı arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Tatarcık Sineği İlaçlama Fiyatları

Tatarcık sineği ilaçlama fiyatları hesaplanırken bazı unsurlar fiyatın belirlenmesinde etkili olur. Tatarcık sineği ilaçlama işleminde önemli olan bir detay çalışacağınız firmayı doğru seçmektir. Firmamızda tatarcık sineği ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • Tatarcık sineğinin kapladığı alanın yüzölçümü
 • Mekana ve çoğalma hızına göre tatarcığın yoğunluğu
 • Alan büyüklüğü ve tatarcık yoğunluğuna göre belirlenen tatarcık sineği ilacı miktarı

Etkili faktörler arasında sıralanır. Tatarcık sineğinin yanı sıra tüm haşere ve kemirgenlerden kısa sürede kurtulmanızı sağlayan firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir