Sultanbeyli Böcek İlaçlama

Sultanbeyli böcek ilaçlama servislerimiz Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl ve Turgutreis semtlerine 7/24 hizmet sunmaktadır. Bütün semtlerde hizmetlerimiz, uygun fiyatlarla uygulanır.

Böceklerin neden olabileceği sağlık sorunlarını ve böceklerin insanlara verdiği diğer zararları, ilaçlama hizmeti alarak minimalize edebilirisiniz. Şirketimiz bu hizmeti TSE onaylı ilaçlarla gerçekleştirmekte ve güvenilir yollarla sizleri sağlıklı yaşam alanlarına kavuşturmaktadır.

Böcekler Sağlığımıza Nasıl Zarar Verir?

Pis alanların tümünde böceklere rastlayabilirsiniz. Zira böcekler, insanların artıkları ile beslenmektedirler. Özellikle çöp kutularının etrafında, sayısız böcek türüne rastlayabilirsiniz.  Nemli ve rutubetli alanlarda da bulunabilirler. Bu alanların tümü, bakterilerin bulunduğu yerlerdir. İnsan sağlığını tehlikeye sokacak olan bakterileri, sırtlarında taşımaktadırlar. Böcekler besin bulmak için insanların yemek yediği alanlara girerler. Mutfaklarımızda gezinen böcekler, taşıdıkları bakterileri yiyeceklerimize ve içeceklerimize bulaştırabilirler. Yiyeceklerimizden ve içeceklerimizden vücudumuza geçiş sağlayan bakteriler, gıda zehirlenmelerine ve hastalanmamıza neden olmaktadır.

İnsanların artıkları ile beslenen haşerelerin birçoğu, insanların bulunduğu alanlarda yuvalarını kurmaktadır. İnsanların kullandıkları eşyalara temas eden böcekler, bakterilerin vücudumuza solunum yolu ile girmesine nende olmaktadır. Bu durumda, bronşit ve astım hastalıklarının tetiklenmesine neden olabilir.

İnsan sağlığına en büyük zararı veren böcekler, kan emenlerdir. Kan yolu ile bulaşan birçok tehlikeli hastalığın, canlılar arasında yayılmasına neden olmaktadır. Sultanbeyli böcek ilaçlama servislerimiz, sağlığımıza zarar veren bütün böcekleri zararsızlaştırmaktadır.

Haşerelerin Diğer Zararları

Haşereler psikolojik olarak insanlara zarar verebilirler. Yaşam alanlarımızda bulunması, bizleri huzursuz etmektedir. Ancak haşereler insanlara maddi olarak ta zarar verebilirler. Özellikle yeşil alanları çok olan Sultanbeyli ilçesinde ot ile beslenen böcekler, büyük maddi zarara neden olmaktadır. Tarlalardaki, parklardaki ekinleri ve çiçekleri tahrip edebilirler. Ekinlerimize zarar verenler, yalnızca böcekler değildir. Fareler de, toprak altında yuva yapabilir ve maddi zarara neden olabilir. Şirketimiz, fare ilaçlama hizmeti de vermektedir.

İlaçladığımız Haşere ve Fare Türleri

Kalorifer böceği, ev faresi, Alman hamam böceği, fındık faresi, örümcek, eşek arısı, bit, kakalak, tahtakurusu, kör fare, teşbih böceği, akar, tahtakurdu, sinek, kertenkele, hamam böceği, karınca, yılan, kulağakaçan böceği, tatarcık, salyangoz, Amerikan hamam böceği, lağım faresi, çıyan, mite, karafatma, yaban arısı, çekirge, akrep, güve, sıçan, kene, halı böceği, pire, mayt, kırkayak, gümüş böceği, sivrisinek, çatı faresi, uyuz böceği, pamuk faresi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir