kartal-soganlik-mahallesi-bocek-ilaclama

Akrep, çoğunlukla nemli ve sıcak bölgeleri seven; örümceğimsiler sınıfına mensup bir haşere türüdür. Scorpiones takımını oluşturan bu haşere türü, yeryüzünde 1753 türüyle ikamet etmektedir. Türkiye’de yaşayan akrep türü sayısı ise son belirlemelere göre 23’tür. Türkiye’de yaşayan akrepler, çok zehirli (ölümcül), zehirli (tehlikeli), az zehirli (tehlikesiz) olmak üzere 3 grupta toplanmaktadır. Bu akrep türlerinden ölüme yol açanlar daha çok Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinde görülse de, son yıllarda Marmara Bölgesi’nde de bu konuda şikayetler kayda geçmektedir. Özellikle İstanbul’un sahil kesimlerinde görülen zehirli akrep türleri; zehri sebebiyle insan sağlığı için ciddi bir tehdit oluşturmaktadır. Bu nedenle görüldüğü an müdahale edilerek ortadan kaldırılması gerekmektedir. Soğanlık akrep ilaçlama ekibimiz; tüm haşere türleri için ilaçlama işlemi gerçekleştirmekle birlikte, daha çok akrepler üzerine uzmanlaşmakta ve bu zararlıları insan yaşam alanlarından uzaklaştırmak üzere hizmet vermektedir.

Soğanlık Mahallesi Akrep İlaçlamasoganlik-akrep-ilaclama

30 yıldır ilaçlama sektöründe bulunan ve her geçen gün kendini geliştirerek çalışmalarını sürdüren firmamız; İstanbul’un tamamında ilaçlama hizmeti vermektedir. Akreplerin insan sağlığı üzerindeki zararları düşünüldüğü zaman, haşereler içinde en zararlısı ve en acele müdahale edilmesi gerekeni olarak göze çarpmaktadır. Zira, çok zehirli akrep türleri acil müdahalede bulunulmadığı halde insanı uzun süreli bir koma haline ya da doğrudan ölüme sürükleyebilmektedir. Zehirli ve az zehirli akrep türleri ise; çoğunlukla ölümcül bir zehre sahip değildir ancak, alerjik ya da direnci düşük bünyelerde farklı etki edebilmektedir. Bu sebeple zehir oranı çok yoğun olmayan akreplerin de ölümle sonuçlanan vakalara sebep olduğu görülmüştür. Bu nedenle, akreplerin hepsi zehirli kabul edilmeli ve bu doğrultuda bir yol izlenmelidir. Bu noktada, Soğanlık akrep ilaçlama firması olarak, haşere ve bilhassa akrep probleminizde bir telefon uzağınızdayız.

Akreple Mücadele Nasıl Olmalıdır?

Akrep ilaçlama konusu, bilinçsiz şekilde yapılmaması gereken ve profesyonellik isteyen bir alandır. İlkel yöntemlerle akrep ilaçlama yapılmayacağı gibi, evde görülen akrebi evden uzaklaştırmak da meselenin kapanmasını sağlamayacaktır. Çünkü; akrebin ziyaret ettiği bir ev, haşere oluşumu için elverişli bir ortam sağlıyordur ve bu başka akreplerin de gelebileceğini gösterir. Bu nedenle, evdeki haşere oluşumuna imkan sağlayan şartlar iyileştirilmeli ve detaylı bir ilaçlama işlemi yapılmalıdır. Bunun için de ilkel ilaçlama yöntemleriyle vakit ve para kaybı yaşamak yerine, uzman ilaçlama firmaları ile irtibata geçerek kesin ve kalıcı çözümler sağlanmalıdır. Kartal Soğanlık akrep ilaçlama firması olarak sizleri akrep ve haşere probleminden kurtarmak üzere hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir