pire-ilaclama
Yaz aylarından insanların en büyük sorunlarından biri olan parazitlerden, firmamızın uyguladığı garantili pire ilaçlama hizmetlerimizle kurtulmanız mümkündür. Şirketimiz, Dünya Sağlık Örgütü’ne bağlıdır. Halk sağlığını korumak için pire ile mücadele eden şirketimiz, yılın her ayında 7/24 hizmet vermektedir.

Servislerimiz Tarafından Pire İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Pirelerden kurtulmak için uygulanan en etkili yöntem, sıvı ilaçlarla yapılan yöntemlerdir. Sıvı pire ilacı, ULV cihazları ile püskürtülerek, uygulama yapılan alanlara sıkılır. Bu method ile uygulandığı için iğne deliği kadar küçük alanlarda bile kontrol sağlayabilir.

Pire ilaçlama şirketleri tarafından gönderilen elemanlar, özel eğitimlerden geçmelidir. İl Sağlık Müdürlüğü’nün verdiği özel eğitimlerden geçen kişiler, parazitlerin nerde yuva yaptığını bilmektedir. Çünkü yumurtlama yolu ile üreyen parazitler, her alanda yuva yapabilmektedir. Yumurtalarını, her yere bırakabilmektedir. Yumurtalar üzerinde etki sağlayamadıktan sonra, parazitler üzerinde kontrol sağlamak mümkün değildir. Kontrol sağlanmayan pire yumurtaları, büyüyecek ve yaşam alanlarını istila etmektedir.

Pirelerin İnsanlara Verdiği Zarar

İnsanlara pirenin zararı, insan piresi adı verilen türden ortaya çıkmaktadır. Deri üzerinde bulunan bu tür, insanları ısırmaktadır. Beslenmesini, insan kanı ile sağlamaktadır. Bu sayede insanlara, canlılarda bulunan birçok hastalığın bulaşmasına neden olmaktadır. Bulaştırdıkları hastalıkların bazıları, ölümcül sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Aynı zamanda, insan derisini üzerinde bulundukları için, deride kaşıntı olmasına neden olurlar. Bu durumda, bazı paraziter hastalıkların başlamasına neden olmaktadır.

İnsanlara zarar veren bir diğer türde, pamuk piresidir. Bu da kıyafetler ve ürerinde bulunmakta, yün ve tüy gibi ürünleri yiyerek beslenmektedir.

Parazitler, yalnızca insanlara zarar vermemektedir. Bu zararlıların birçok türü bulunmaktadır. Bunlardan bazıları evcil hayvanlara zarar vermektedir. Bu parazitlerin tüm çeşitlerinden, firmamızın uyguladığı pire ilaçlama uygulaması ile kurtulmanız mümkündür.

Bilinen Diğer Türleri

  • Su piresi
  • Kedi Piresi
  • Köpek Piresi
  • Kar piresi
  • Kum piresi

Şirketimizin uyguladığı pire ilaçlama işlemleri, sektördeki en düşük fiyatlarla yapılmaktadır. Aynı zamanda şirketimiz, sektördeki en kaliteli hizmeti 7/24 vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir