Maltepe ilçesi İstanbul’un Anadolu yakasındadır. Ve pek çok iş yeri ve konutun iç içe yerleşim gösterdiği bir yapıdadır. Maltepe böcek ilaçlama firması ilçedeki tüm semt ve mahallelerde pire, kene, tahtakurusu, bit, tahtakurdu, fare, hamam böceği, Alman hamam böceği, Doğu (oryantal) hamam böceği, Amerikan hamam böceği, çıyan, yılan, mite, mayt, kakalak, karafatma, lağım faresi, fındık faresi, ev faresi, salyangoz, sümüklü böcek…vb gibi tüm böcek, haşere ve kemirgen türleri üzerinde etkili ilaçlamalar yaparak %100 garantili dezenfeksiyon sağlar.

Maltepe haşere ilaçlama firması olarak ilaçlama uygulama yöntemlerimiz üç bölümde yapılır. İlaçlamaların kısımlara ayrılmasının nedeni insan zararlısı bu canlıların farklı türde olmaları ve de farklı alanlarda yaşamalarıdır. Örneğin bir lağım faresi ile bir ev faresine bulundukları ortamın özelliği gereği aynı ilaçlama yöntemi uygulanamaz. Ya da bir pire veya kene ile karafatmaya aynı tekniklerle ilaçlama yapılamaz, çünkü farklı alışkanlıkta canlılar olmalarından kullanılan ilacın bir etkisi olmaz. Maltepe böcek ilaçlama olarak her böceğe karşı farklı ilaçlarla uygulama yapmaktayız.

Bazı böcekler birçok kimyasala karşı oldukça dayanıklıdır. İlaçlamaların etkili olması bakımından zararlı haşere veya böceğin yapısının bilinmesi, canlının ortamdan kalıcı olarak uzaklaştırılması bakımından çok önemlidir. Örneğin yaşam alanlarımızda sıkça karşılaştığımız hamam böcekleri diğer adıyla kakalaklar çok yüksek radyasyonlu ortamlarda bile etkilenmeyebiliyorlar, uzun süre suyun içinde kalabiliyorlar. Bitler küçük olmalarına rağmen oldukça sert kabuklu yapıda haşerelerdir. Fareler, bu saydıklarımıza göre çok daha büyük olmalarına rağmen zor yakalanabilen ve yuvaları dahil zor tespit edilen canlılardır.

Maltepe ilaçlama firması her türlü böcek, haşere ve kemirgenin ilaçlanmasında %100 kalıcı ilaçlama hizmeti vermektedir.  

Maltepe böcek ilaçlama firması çağrı merkezlerimizi kesintisiz arayabilir ve ilaçlama yaptırmak için size uygun bir tarih ve saatte randevu oluşturabilirsiniz.

Böcek ve haşere ilaçlama fiyatlarımız hakkında bilgi almak için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir