sivrisinek

Türkiye’nin en büyük kenti olan İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Kartal ilçesinde tüm mahallelerde hizmet veren Kartal belediye böcek ilaçlama firmamız evlerinizde ve işyerlerinizde yuvalanmış her türlü haşere, parazit ve fare türlerine karşı hizmet vermektedir.

Haşereler mikroplu ve kirli yerlerde yaşadıklarından dolayı çeşitli hastalıklara sebep olurlar. Eğer önlem alınmazlarsa sayıları gittikçe çoğalır. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte ülkemizde büyük bir sorun haline gelen ve çoğu insanın kâbusu olan sivrisineklere karşı yapmanız gereken tek şey ilaçlama firmalarına başvurmanızdır. Bireysel yöntemler kısa bir süreliğine sivrisineklerinden kurtulmanızı sağlar. Eğer yaz ayını sorunsuz ve sivrisineklerin vermiş olduğu rahatsızlık olmadan geçirmek istiyorsanız mutlaka evinize, işyerinize, apartmanınıza ilaçlama yaptırmak zorundasınız. Geçici çözümler yerine sorunu kökünden halledin.

Kartal’ın bütün mahallelerinden hizmet veren Kartal belediye böcek ilaçlama firmamız ekonomik fiyatları ve uzman kadrosu ile sizleri tüm haşere türlerinden kurtarmayı kendisine misyon edinmiş sektörde önde gelen firmalardandır.

Yapılan araştırmalara göre sivrisinekler dünya da en çok insan öldüren haşere türü. Çoğu insan buna şaşırabilir ancak kan ile beslenen bu canlıların mikrop üreten ortamlarda bulunduğunu ve kirli yüzeylere temas ettiğini düşünürsek insan hayatı için ne denli tehlikeli bir varlık olduğunu anlayabiliriz.

Sivrisineklerin bulaştırdığı hastalıkları sıralayacak olursak şunlardır; Nil humması, sarıhumma, sıtma, grip virüsü, beyin iltihabı, fil hastalığı, ateşli hastalıklar. Gün içinde mikrop ve bakteri taşıyan birçok yere temas eden sivrisinekler insan derisi üzerinden damarı delerek kan ile temasa geçtiğinden dolayı çok tehlikeli canlılardır. Hastalık taşıyan bir insanın kanını emen sivrisinekler daha sonra sağlıklı bir bireyin de damar yoluyla kanıyla temasa geçtiği için hastalığın kolayca bulaşmasına neden olur.

Sivrisinekler boyutları küçük ama kanadı olan bir böcektir. Bu nedenle her türlü ortama girebilirler. Sivrisineklerin ayakları çok uzundur. Baş bölgesinde bulunan anteni sayesinde yaşaması için gereken besinin yerini rahatlıkla bulur. Sıcağı ve nemi sevdikleri için özellikle ilkbahar ve yaz aylarında ortaya çıkarlar. Bu haşereler aksi bir durum yaşanmadığı müddetçe akşamüstü veya sabah erken saatlerde ilaçlanmalı. İlaçlama farklı şekillerde uygulanır. Sivrisineklere karşı genellikle sıvı ilaçları püskürtme yöntemi ile kullanılır.

Yılların getirmiş olduğu deneyim ile Kartal bölgesinde hizmet veren Kartal belediye böcek ilaçlama firmamızın irtibat numaralarından müşteri temsilcilerimize bağlanarak merak ettiğiniz konular hakkında 7 gün 24 saat bilgi alabilir, ilaçlama hizmeti için randevu isteyebilirsiniz. Firmamız Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanmakta ve ekiplerimiz konusunda deneyimli, uzman ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Sivrisineklerin yanı sıra firmamız her türlü haşere, parazit ve fare türüne karşı da ilaçlama hizmet sunabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir