kartal-fare-ilaclama

Fareler; rutubeti ve pisliği sevdikleri için kanalizasyonlar yaşam alanı olarak en sevdikleri bölgelerdendir. Bu yol vasıtasıyla evler ve caddeler arasında bağlantı kurarlar. Kanalizasyon yoluyla girdiği ev ve iş yerlerinde, insan artıklarıyla karnını doyuran fareler; vücutlarında taşıdığı pislikleri insanların yaşam alanlarına sürerek hastalık bulaştırmakta ve bakteriyel alan oluşturmaktadır. Kartal gibi kıyı ilçeleri fare tehdidine birebir maruz kalan bölgelerdendir. Bu bağlamda, Kartal fare ilaçlama olarak ilaçlama hizmetlerimizi İstanbul’un tüm ilçelerine sunmaktayız. Özellikle sahil kesimlerde bulunan ilçelerden, fare varlığı konusunda sıkça şikayet alıyoruz. 30 yıllık deneyimimiz ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlarımızla %100 sonuç garantisiyle hizmet veriyoruz.

Kartal Fare İlaçlama

Her haşere türüne özel olarak uyguladığımız ilaçlama yöntemlerimiz; fare tür ve yoğunluğuna göre de değişmektedir. Bu nedenle; fare gördüğünüz alanları takip etmeniz, farenin boyutunu ve türünü tespit edebilmek adına mümkünse fotoğrafını çekmeniz ekibimizin ilaçlama uygulaması için son derece yol gösterici olacaktır. Kartal fare ilaçlama ekibimiz; uygulamadan önce alanı inceleyerek ilaç uygulamasını ve fiyatlandırmayı belirleyecek ve sizi bu konuda bilgilendirecektir. Ardından uygulama için gerekli önlemler alındıktan sonra işleme başlayacak olan ekibimiz; işlemden sonrası için de size bazı talimatlar verecektir. Kesin ve garanti sonuç için bu talimatlara uymanız gerekmektedir.

Eve Fare Gelmemesi İçin Ne Yapılmalıdır?

  • Öncelikle, fareler temizlikten hiç hoşlanmaz. Evinizi temiz tuttuğunuz sürece fareler sizi ziyaret etmeye ara verecektir.
  • Yiyecek kırıntıları ve yemek artıklarını evden uzaklaştırır, çöpleri günübirlik çıkarırsanız; fareleri evinize çekecek hiçbir etken kalmayacaktır.
  • Cam ve kapılara tel sineklik takmalısınız. Ayrıca bu telleri sık sık kontrol etmelisiniz, çünkü fareler keskin dişleri yardımıyla en sert yüzeyleri bile kemirebilmektedir.
  • Yalnızca evinizde değil bahçe ve ev çevresinde de almanız gereken bazı önlemler vardır. Örneğin, binanın giderlerini düzenli olarak kontrol ettirmek, bahçe ve bina çevresinde fare oluşumu olup olmadığını tespit etmek ve tedbir amaçlı bina ve bina çevresinde ilaçlama yaptırmak alınacak en iyi önlemlerdir. Ancak ilaçlama işlemini alanında uzman bir firmaya yaptırmanız işlemin kalıcılığı açısından en önemli husustur. İlaçlama konusundaki soru ve sorunlarınız Kartal fare ilaçlama servisinden yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir