kartal-bocek-ilaclama

Kartal ilçesi, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer almaktadır. Kartal İlçesinde doğacak tüm haşere ve fare problemleriyle İstanbul Kartal Böcek İlaçlama servisi olarak ilgilenmekteyiz.

Kartal haşere ilaçlama servisi eğitimli uzman ekibiyle çalışmalarını sürdürerek %100 sonuca ulaşmaktadır.

Servisimizin en çok şikayet aldığı semtler; Esentepe, Köyler, Orhantepe, Rahmanlar, Soğanlık, Topselvi, Uğurmumcu, Yakacık.

GÜVENİLİR BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZ

Kartal Belediye Böcek İlaçlama servisi olarak, belediye bölgesi içinde oluşan tüm haşere ve fare problemlerinizi çözüme kavuşturmaktayız. Servisimiz, Dünya Sağlık Örgütü tarafından onayı bulunan ürünleri kullanarak çalışmalarını sürdürmektedir. Haşere ve fare türlerine karşı kullanılan ilaçların tümü insan ve doğa sağlığına dost olup herhangi bir zararı dokunmamaktadır.

Kartal Belediye fare ilaçlama şirketi olarak: Bit, pire, kene, hamam böceği, kalorifer böceği, tahtakurusu, tahtakurdu, kakalak, tatarcık, mite, sivrisinek, güve, arı, akrep, karınca, örümcek, kertenkele, salyangoz, gümüş böceği, halı böceği, tespih böceği, uyuz böceği, kulağakaçan böceği, çıyan, çekirge, lağım faresi, çatı faresi, ev faresi, tarla faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türleri üzerinde uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

7 GÜN 24 SAAT BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ

İstanbul Kartal ilaçlama şirketi olarak müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Haşere ve fare türlerine karşı kaybedilen her vakit sayılarının artarak yaşam alanlarınıza dağılmalarına neden olacaktır.

Haşere ve fareler hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulmak için uzman Müşteri Temsilcilerimiz 7/24 hizmetinizdedir.

İlaçlama yaptıracağınız tarih ve saati sizin belirlemeniz mümkündür. İlaçlama personelimiz size ait zaman dilimde gelerek ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirecektir.

KARTAL FARE İLAÇLAMA

Kartal fare ilaçlama firması garantili fare ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Fare ilaçlama şirketlerinin yer almadığı eski dönemlerde insanlar fare türleriyle kendi imkanları doğrultusunda mücadele etmeye çalışmıştır. Bireysel mücadele sırasında farelerden geçen veba, humma, tifüs, bağırsak enfeksiyonları, verem gibi hastalıklara maruz kalan insanlar yaşamını yitirmiştir.

Kartal fare ilaçlama servisi farelerden gelebilecek her türlü zarardan sizleri koruyarak profesyonel fare ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Yüksek kaliteli ilaçlarımız ve modern uygulama tekniklerimiz sayesinde fareleri kısa sürede etkisiz hale getirerek yaşam alanlarınızı dezenfekte etmekteyiz.

KARTAL PİRE İLAÇLAMA

Kartal bölgesinde yer alan tüm semtlere Kartal pire ilaçlama servisi olarak hizmet vermekteyiz. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte pire problemleriyle sıklıkla karşılaşmaktayız. Pireler kan ile beslenen haşere türleri arasında yer almaktadır. Kan ile beslenen pire, kanı emdikten sonraki aşamada üreme evresine girer. Pirelerin yaşam alanlarımızda yer alabilecek birden fazla türü bulunmaktadır.

Kartal pire ilaçlama servisi olarak en çok karşılaştığımız pire türleri;

  • İnsan piresi
  • Köpek piresi
  • Kedi piresi
  • Toz piresi
  • Pamuk piresi
  • Tavuk piresi

İç mekanların pirelere karşı ilaçlaması kadar dış ortamların da ilaçlanması önemlidir. Dış ortamlarda var olabilecek pirelere karşı yapılacak pire ilaçlama uygulamaları sayesinde dış ortamda barınabilecek pirelerin yaşam alanlarımıza girme ihtimali kalmayacaktır. Yaşam alanlarınızın çevresinde yer alan park, bahçe, site gibi açık alanları pirelere karşı ilaçlatmanız olası pire problemlerinin önüne geçecektir. Kartal pire ilaçlama servisi Ziraat mühendislerinin kontrolü altında gerçekleşen uygulamalarla hizmet vermektedir.

KARTAL BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI

Kartal böcek ilaçlama, ilaçlama firmaları arasında her zaman ekonomik fiyatlara kaliteli hizmet sunmaktadır. İlaçlama fiyatları, haşere ve fare türüne karşı uygulanacak ilaç miktarı ve uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne göre belirlenmektedir.

İstanbul Kartal böcek ilaçlama şirketi olarak yılların vermiş oldu tecrübe ile sizlere daima ekonomik ve en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir