evde-karafatma-neden-olur

En pis böcek türlerinden biri olan Karafatmalar, giderlerde, nemli ve karanlık yerlerde yaşamlarını sürdürürler. Giderlerde ve pis alanlarda kendisine yaşam alanı bulan Karafatmalar dolayısıyla beraberinde çok sayıda mikrobu da taşırlar. Bu da bu haşerelerden kurtulmanın bizim ve sevdiklerimizin sağlığı açısından ne denli önemli olduğunu göstermekte. Daha çok geceleri ortaya çıkan karafatmaların besin kaynağı bitkisel ve hayvansal döküntülerdir. Karafatmaların diğer bir adı oryantal hamam böceğidir. İnsanların yaşam alanlarına çoğunlukla lağım boruları, su giderleri ve açık bırakılan kapı ve pencereden girerler. Çok tehlikeli bir haşere türüdür. Mutlaka profesyonel bir müdahale şarttır.

Piyasada karafatma türü haşerelere karşı satılan çok sayıda böcek ilacı mevcuttur. Ancak kişisel ve bilinçsiz yöntemler kesin sonuç getirmeyeceği gibi haşerelerin çoğalmasına ve ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. O nedenle bu işi bilen ilaçlama firmaları ile iletişime geçmeniz sizin için en iyi olacaktır. Kartal böcek ilaçlama hizmeti sunan firmamız ile irtibata geçip en kısa sürede bu haşerelerden kurtulabilirsiniz.

Karafatmalar çoğalmadan müdahale şart!

Hızlı bir şekilde üreyebildikleri için istilacı böcekler olarak da bilinen karafatmaların uzunlukları 2-5 cm arasındadır. Kirli ve karanlık yerlerde ürerler ve çiftleştikten sonra 350 adete kadar varan yumurtayı farklı yerlere bırakırlar. Bu da daha çok alanda daha çok karafatma demektir! O nedenle üreme faaliyetine geçmeden ilaçlama yapılması hayatidir. Bu nedenle bu haşere türüyle mücadelede ilaçlama mutlaka gereklidir.

Kartal böcek ilaçlama firmamız olan Beta ilaçlama karafatmalara karşı en etkili ilaçlarla ve son dönem teknolojik araçlarıyla mücadele vermekte ve sizi kesin sonuca ulaştırmaktadır. Çocuğumuz ve sevdiklerimiz açısından ciddi sağlık problemlerine yol açacak karafatma türü haşereler ile mücadelede sıvı ilaçlar kullanılabilmekle beraber jel türündeki ilaç maddesi de kullanılmaktadır.

Kartal’da 7/24 ilaçlama hizmeti

Beta ilaçlama firmamız tüm İstanbul ilçelerinde hizmet verdiği gibi Kartal ve mahallelerinde etkili çözümler sunan hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimiz için çalışmaktadır. Ekonomik fiyatlarla kaliteli hizmet sunmakta olan firmamız İstanbul’da önde gelen ilaçlama firmalarındandır. Uzman ve deneyimli ekiplerimiz evinizi ve iş yerinizi haşerelerden en kısa sürede arındırmaktadır. Haşereler sizin için artık sorun olmaktan çıksın. Kartal böcek ilaçlama firmamız her zaman sizin yanınızda, bir telefon kadar uzağınızdayız. Çağrı merkezi müşteri temsilcilerimize 7/24 ulaşabilir, randevu talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir