kalorifer-bocegi-ilaclama

Kalorifer böceği ile mücadele firmamızın en fazla başvurduğu haşere operasyonlarından biridir. Pek çok müşterimiz bu haşereye karşı ilk önce kendi başlarına mücadele verse de, onlarla başa çıkamayacaklarını anlayınca firmamıza başvurmuşlardır. Anında en garantili çözümleri sizlere veren firmamız, ayrıca en kaliteli böcek ilaçları ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Kalorifer böceği ile mücadele etmenin tek yolu elbette profesyonel kalorifer böceği ilaçlama uygulamasıdır. Ancak haşereleri kısmi olarak engellemek adına bazı yöntemlere başvurabilirsiniz. İşte o yollar;

  • İlk önce evinize haşere girmemesini sağlamalısınız. Pencerelerinize tel taktırabilir, sıva çatlaklarını kapatabilirsiniz.
  • Apartmanınızda veya komşularınızda bu haşere ile ilgili şikayetleri olan varsa mutlaka ilaçlama işlemleri yapmalarını önermelisiniz. Çünkü çok kısa bir süre içinde bu haşereler ayakkabılarınızın altına yapışan yumurtaları ile sizlerin de evlerinde türeyebilir.
  • Bir tane bile kalorifer böceği, yaklaşık iki hafta kadar sonra evinizde onlarca kalorifer böceği olmasına neden olabilecek şekilde yumurtlamaktadır.
  • Kalorifer böceğini asla evinizin içindeyken öldürmeyin. Çünkü yumurtalarının çok daha kolay dışarı çıkmasına neden olursunuz. Bu nedenle bir şekilde onları evinizden dışarı çıkarmaya çalışın. Daha sonra ise gezindikleri yerleri bol su ile temizlemelisiniz.

Kalorifer böceği ile en iyi mücadele elbette kalorifer böceği ilaçlama firması ile anlaşarak yapılır. Hatta evinize kalorifer böceklerinin girmesini beklemeden, periyodik ilaçlama hizmetleri ile tüm haşerelerden tamamen kurtulmuş olmakla kalmaz, onlara karşı da tam koruma sağlarsınız. Bu bağlamda sektörde uzun yıllar faaliyet gösteren Kartal Böcek İlaçlama firmamız servis sahasını genişleterek siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet sunmaktadır.

Kalorifer Böceği İlaçlama Fiyatları

Kalorifer böceği ilaçlama fiyatları tek bir kıstas altında belirlenemez. Çeşitli faktörlere göre değişiklik gösteren kalorifer böceği ilaçlama fiyatları bütün vatandaşların ekonomisine uygun olacak şekilde belirlenmektedir. Yalnızca kalorifer böceği olmaksızın bütün haşerelerde ücretlendirmede etkili olan 3 ana faktörü şu başlıklar altında toplayabiliriz;

  • İlaçlama yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü
  • Uygulama sırasında kullanılacak kalorifer böceği ilacı miktarı
  • Yok edilecek kalorifer böceğinin türü ve sayısı

İlaçlama şirketleri arasında “Önce İnsan Sağlığı”                şiarı ile hizmet veren Kartal Böcek İlaçlama firmamız sunmuş olduğu imkanlar ile sektörün öncü ismi olmayı başarmıştır. Halkın bütçesine dost bir anlayış ile hazırlanan kalorifer böceği ilaçlama fiyatları, ilaçlama konusunda eğitimli personellerimiz tarafından itina ile hesaplanırken piyasa fiyatının altında fiyatlar oluşturulur. Kalorifer böceği ile mücadele ve tüm haşerelerin yok edilmesinde Kartal Böcek İlaçlama firmamız bir telefon uzağınızda bekliyor.

7/24 Kesintisiz, Ekonomik ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Kartal Böcek İlaçlama şirketi, sizlere en kurumsal firma olarak, senelerden beri ilaçlama hizmetleri vermektedir. İlaçlama elemanlarımız, ilaçlama yöntemlerimiz, firmamızın tüm birimleri her zaman yanınızdadır. Dilediğiniz mekanda, şikayet ettiğiniz haşerenin türü ne olursa olsun en yeni ve en nitelikli ilaçlama uygulamaları ile daima yanınızdayız. Firmamıza dilediğiniz saatte ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir