işyeri ilaçlama Fiyatları

işyeri ilaçlama Fiyatları, sağlığımızı olumsuz yönde etkileyen böcek ve haşereler önlem alınmadığı takdirde çok ciddi hastalıklara neden olabilirler. Küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin bozulması, çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle özellikle sıcak havalarda bazı böcek ve haşerelere rastlamak mümkün.

Sağlımızı olumsuz yönde etkileyen böcek ve haşereler

Pire, bit, akar, mite, örümcek, karınca, fare, akrep, gümüş böceği, kulağakaçan, tespih böceği, gümüş böceği, kırkayak, çıyan, kalorifer böceği, deri böceği, hamam böceği, sivrisinek, kara sinek, tatarcık, güve, salyangoz, tahta kurusu, tahta kurdu, kene…vb

işyeri ilaçlama Fiyatları
işyeri ilaçlama Fiyatları

Böcek ve haşereler çok çabuk çoğalıp yayıldıkları için bireysel olarak müdahale etmeniz zor olabilir bu nedenle mutlaka profesyonel bir ilaçlama şirketine danışmanız doğru olacaktır.

Kartal Böcek ilaçlama günün 7/24 saati Kartal’ın tüm mahalle, cadde ve sokaklarına ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Bu ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylanmış kesin sonuç veren ilaçlardır.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe..vb açık ve kapalı alanlarda ilaçlama yapıldığı gibi bir çok okul için de böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Kartal Böcek ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşereler işyerlerinin genelde depo, bodrum kat ve zemin katlarda, mutfak ve tuvaletlerde dolaşırlar. Böcek ve haşereler birer virüs taşıyıcısıdırlar bu nedenle tehlikeli bazı hastalıkları kolayca bulaştırırlar. Bu hastalıklar böbrek yetmezliği, AIDS, fil hastalığı, lenf hastalıkları, kas ve kemik hastalıkları, cilt hastalıkları, alerjik hastalıklar, bağırsak enfeksiyonları, tifüs, sıtma, dizanteri, sarı humma, dang humması, hepatit, verem, veba, astım, gıda zehirlenmesi…vb

işyeri ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir