hamam-b ocegi-ilaclama

Hamam böceği ilaçlama servisimiz, tüm hamam böceği türlerine karşı ilaçlama hizmeti sağlayarak daima başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Hamam böceği ilaçlama uygulamalarımız haşere şikayetinde bulunduğunuz tüm bölgeleri kapsamaktadır. Uzman ilaçlama ekiplerimiz en kısa zamanda haşere şikayeti alınan alana ulaşarak çalışmalarına başlamaktadır. Böcek ilaçlama uygulamasının zaman kaybedilmeden yapılması oldukça önemlidir. Çünkü hamam böceği, oldukça hızlı üreyen bir böcek türüdür. Oldukça fazla türe sahip olan bu böcekler, insanların yaşadığı alanlara yuva oluşturmaya çalışırlar.

Sıcak ve yiyeceğin bulunduğu ortamlar hamam böcekleri için en ideal yerlerdir. Hamam böceği yiyecek bulmakta zorlanmaz çünkü her türlü yiyecek ve atıkla besin ihtiyacını giderebilmektedir. Hamam böceklerinin pisliklerle beslenmesi bünyelerinde çok sayıda virüsü ve mikrop barındırmalarına neden olmaktadır. Kartal böcek ilaçlama servislerimiz bu nedenle ilaçlama uygulamaları ile birlikte dezenfekte işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

En Çok Görülen Hamam Böceği Türleri

En çok görülen hamam böceği türlerini sıralamadan önce hamam böceklerinden zararlarından bahsetmek istiyoruz. Evlerin istenmeyen misafirleri arasında olan hamam böcekleri kendi türlerini yer. Hamam böceği ilaçlama uygulaması ile ancak kurtulabileceğiniz bu haşerelerin türleri;

  • Kalorifer böceği
  • Kakalak
  • Karafatma
  • Alman hamam böceği
  • Oryantal hamam böceği
  • Amerikan hamam böceği

Türü ya da mekanı ne olursa olsun profesyonel metotlar ile mücadele verdiğimiz hamam böceklerine profesyonel metotlarımız ile müdahale ediyoruz. Hamam böceği ile mücadele etmenin tek adresi Kartal Böcek İlaçlama firmamızı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Hamam Böceği İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Hamam böceği ilaçlaması nasıl yapılır? Uzman ilaçlama personelleri hamam böceği şikayeti alınan alana en kısa sürede ulaşmaktadır. Hamam böceklerinin türünü tespit ettikten sonra ortamda var olan yoğunluğunu belirlemektedir. Belirlenen hamam böceği türüne ve yoğunluğuna göre en uygun hamam böceği ilaçlaması seçilmektedir. Hamam böceği ilaçlama yöntemlerimiz alternatif seçeneklerle uygulanmakta olup başarılı ve kalıcı çözümlere ulaşmaktadır.

  • Buharlama İlaçlama Yöntemi,
  • Sisleme İlaçlama Yöntemi,
  • Püskürtme Yöntemi
  • Jel ilaçlama

Uygulamalarımız hamam böceği türlerine karşı %100 koruma sağlamaktadır. Hamam böceği ile mücadele de uzman ekiplerimiz daima yanınızdadır. Hamam böceklerinden bulaşabilecek hastalık türlerine karşı her zaman gereken tedbir alınmalıdır. Hamam böceği ilaçlama firmaları arasında en çok tercih edilen servislerimiz gün boyu hizmetinizdedir. Hamam böceklerinden kurtulmak için iletişim numaralarımızdan Müşteri temsilcilerimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir