Hakkımızda

Firmamız, Kartal böcek ilaçlama şubemizde kaliteli hizmet faaliyetlerini sürdürmektedir. Kaliteli hizmetlerimizle halk sağlığını korumak adına yürüttüğümüz çalışmalar, her alanda başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

Biz Kimiz?

Şirketimiz, uzun yıllar önce faaliyete girmiş, halk sağlığını korumayı kendine misyon edinmiş bir şirkettir. Şirketimiz, insan ve çevre sağlını korurken, haşerelerin ve farelerin yarattığı sorunlarla mücadele ederken, kaliteli ilaçlar kullanmaktadır.

Şirketimiz, elemanlarını özenle seçmektedir. Şirketimiz, özel eğiitmlerden geçen, uzman bir kadroya sahiptir. Personellerimizin geçtiği eğitimler, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından öngörülmüş olan eğitimlerdir. Personellerimiz, haşereler ve fareler hakkında genel geçer değil, kapsamlı bir bilgiye sahiptir. İşlemlerini bilinçli olarak gerçekleştirmekte ve yaşam alanlarında kapsamlı olarak ilaçlama hizmeti vermektedir.

Şirketimiz, gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Sektördeki gelişmeleri ilk olarak uygulamakta, sektörde bulunan diğer firmalara öncülük etmektedir.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Şirketimiz, Sağlık Bakanlığı ruhsatlı, yasal bir şirkettir. Kurumsal kimliğimizle uyguladığımız hizmetler, Kartal ilçesinin tüm semtlerinde sürmektedir.

Müşteri memnuniyetini esas alarak yaptığımız çalışmalar, yaşam alanlarında müşterilerimize sağlıklı ve huzurlu alanlar yaratmaktadır.

Herkesin kaliteli hizmet alma hakkının olduğunu düşünen firmamız, sektördeki firmalar arasında en düşük fiyatlarla uygulama yapmaktadır. Fiyatlarımız, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkaracak düzeydedir.

Sizlerde hem sağlığınızı korurken, düşük fiyatlarla hizmet almak istiyorsanız müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir