gumus-bocegi

Gümüş böceği nerelerde bulunur? Haşereler çok fazla sayıda ve türde olan canlılar olarak, hayvanlar âleminin yüzde doksan gibi büyük bir yüzdelik dilimini oluştururlar. Hemen hepsinin ismi ya yaşadıkları bölgelere göre ya dış görünüşlerine göre ya da türlerine göre adlandırılmıştır.

Gümüş böcekleri de dış görünüşlerine bakılarak adlandırılmış bir haşere türüdür. Ayrıca pek çok kişi gümüş böceklerini balık böceği olarak da bilmektedir. Çünkü şekil olarak da balık böceklerini andırmaktadır. Gümüş böcekleri fark edildiklerinde çoğalmalarına izin vermeden profesyonel böcek ilaçlama işlemi ile yok edilmelidir. Gümüş böceği özellikleri sıralanacak olursa;

  • Bu haşere, ince, yassı ve esnek yapıda olmakla birlikte, dış yapıları da oldukça pürüzsüzdür.
  • Renkleri grinin tüm tonlarında olabilmektedir. Ayrıca bu haşereyi öldürdüğünüzde kan akmaz, bunun yerine beyaz bir sıvı akmaktadır. Bu da yumurtalarının daha kolay çıkmasına neden olmaktadır.
  • Kafalarında bulunan antenleri ile yönlerini bulan gümüş böcekleri, kitap, karton, gazete, duvar kağıdı gibi kağıttan yapılmış nesneler ile beslenmektedir.
  • Ayrıca nemli bölgelerde sıklıkla bulunan bu haşere, oldukça hızlı türemektedir. Kitap, defter, kağıt, gazete, karton gibi nesnelerin bol bulunduğu yerlerde, kütüphanelerde, okullarda, kırtasiyelerde, duvar kağıtları ile kaplı olan evlerde, evlerimizin tavanında, duvarında ve halıların üzerinde, perdelerimizin üzerinde sıklıkla bulunurlar.

Gümüş böceği ilaçlama ve haşere ilaçlama uygulaması için firmamızı günün her saati arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Gümüş Böceği İlaçlama Fiyatları

Gümüş böceği ilaçlama fiyatları oluşturulurken bazı unsurlar belirleyici olur. Firmamızda gümüş böceği ve diğer tüm haşerelere yönelik uygulanan ilaçlama faaliyetlerinde son teknolojiye uygun yöntemler kullanılır. Sağlık Bakanlığından onaylı firmamız, bütün yasal prosedürleri yerine getirdiği gibi alanının öncü isimleri arasında yer alıyor. Gümüş böceği ilaçlama fiyatları oluşturulurken;

  • Haşerenin yoğunluğu
  • İlaçlama yapılacak alanın büyüklüğü
  • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı etkili olur.

Gümüş böceği ilaçlama fiyatları ve aklınıza takılan bütün sorular için firmamızı arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Gümüş Böceği Nasıl Yok Edilir?

Gümüş böceği ilaçlama nasıl yok edilir? Kartal Böcek İlaçlama şirketi sizlere her haşere üzerinde en kaliteli ilaçlar ve en modern yöntemlerle hizmet sunmaktadır. Gümüş böceği yok edilirken profesyonel bir ekipten destek almanız sağlığınız ve ekonominiz oldukça önemlidir. Gümüş böceği nasıl yok edilir sorusunun cevabı için firmamıza irtibat numaralarından ulaşabilir, profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. Firmamız böcek ilaçlama şirketleri arasında en kurumsal firma olarak ilçemizdeki tüm haşere şikayetlerine karşı gelmektedir. Çağrı merkezlerimiz haftanın her günü ve her saati açıktır. Bizlere ayrıca ilaçlama talep formlarımız üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kalorifer Böceği İle Mücadele başlıklı makalemizde Kalorifer Böceği İle Mücadele ve Kartal Böcek İlaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir