gumus-bocegi-ilaclama

Gümüş böceği 10, 12 mm uzunluğunda, beyaz renkli, hızlı hareket kabiliyetine sahip bir haşere çeşididir. Yaşam ömürlerinin ortalama 1 ve 3 yıl arasında değiştiği bilinmektedir. Ortam koşullarına bağlı olarak bu sayı 8 yıla kadar ulaşabilir. Gümüş böceğinin 300 milyon yıldır neslini sürdürdüğü bilinmektedir. Kartal böcek ilaçlama firması, yaşam alanlarınıza sızan diğer tüm haşere çeşitleri gibi gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir.

10 ay boyunca beslenmeden yaşamını sürdürebilen gümüş böceği zor yaşam koşullarına karşı oldukça aşinadır. Dişi bir gümüş böceği günde 200 adet yumurta bırakır. Böceğin yumurtadan çıkıp yetişkin halini alması ise 4 aylık bir süre zarfında gerçekleşir. Genellikle mutfak, kiler, banyo, evlerin çatı ve bodrum katlarında barınan barınan bu canlı, bu bölgelerde yumurtlar.

Gümüş böceği ilaçlama uygulaması son derece titizlik isteyen bir işlemdir. Yaşam alanlarınız içinde bu canlı türü ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan profesyonel ilaçlama firmalarından gümüş böceği ilaçlama uygulaması almanız gerekir. Bu uygulamada neticesinde şikayetçi olunan alanda uzun bir süre o canlı türü ile karşılaşmanız olası değildir.

Böcek ilaçlama uygulamalarında önemli olan bazı hususlar vardır. Bunların en önemlisi firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olması gerektiğidir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, Kartal böcek ilaçlama firmamız tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Uzman ilaçlama ekibimizin şikayetçi olunan alana gelip, böceğin ilaca karşı direncini ve alan büyüklüğünü tespit ettikten sonra ilaçlama işlemine geçilir. İlaçlama işlemi sonucunda ekip lideri sorumlu kişiye alan içinde yapılması gerekenleri bildirir.

Sizde ev, iş yeri, okul, otel, fabrika ve hastane gibi kapalı ve toplumsal ortamların yanı sıra; tarla, bahçe, park gibi açık alanlarda da gümüş böceği sorunu yaşıyorsanız Kartal böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden gümüş böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir