gemi-ilaclama

Gemi İlaçlama, Beta İlaçlama firması bünyesinde sağlamakta olduğumuz, ve gemi , vapur, tekne vb. deniz yolu ulaşım araçlarında meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerini sonlandırdığımız profesyonel hizmetlerden biridir. Sağlamış olduğumuz etkili ilaçlama hizmetleri neticesinde bu alanlarda meydana gelen tüm haşere ve kemirgen problemlerine son vermekteyiz. Firmamızın gemi ilaçlama hizmetlerinden 7/24 faydalanabilirsiniz.

Gemi İlaçlamanın Önemi

Haşere ve kemirgenlerden kaynaklı problemler genellikle yolcu ve yük gemilerinde sıklıkla meydana gelebilmektedir. Taşınılan eşyalardan, insan kıyafetlerinden vs. bu alanlara yayılan zararlı canlılar, kısa süre içerisinde müdahale edilmez ise büyük problemlere neden olabilmektedir. Bu nedenle gemi ilaçlama işlemleri ihmal edilmemeli ve hemen uygulamaya alınmalıdır.

Yolcu ve yük gemilerinde hamam böceği ve fare problemleriyle sıklıkla karşılaşılmaktadır. Bu canlı türleri hızlı üreme yapılarıyla kısa sürede bu alanları istila etmektedir. Özellikle yük gemileri bu durumdan oldukça kötü bir şekilde etkilenebilir. Etrafa yayılan haşere ve kemirgenler, yurt içi ya da yurt dışı taşınan yüklere zarar verebilir, bu da çok daha büyük problemlerin oluşmasına neden olabilir.

Gemi ilaçlama işlemleri kişisel müdahalelerle gerçekleştirilemeyeceği için gemi ilaçlama firmaları bu anlamda hizmet veren önemli kuruluşlardır. Bu hizmetlerden yararlanarak kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Gemi ilaçlamalarında genellikle kokusuz ilaçlama işlemleri uygulanmaktadır. İlaçlanacak zararlı canlı türüne göre belirlenen ilaçlama yöntemlerinden jel ilaçlama ve fare istasyonlarıyla gerçekleştirilecek yöntemler çok daha uygundur. Gerekli olduğu durumlarda sıvı ilaçlama yöntemleri de yine firmamızın uygulamaya aldığı yöntemlerden biridir.

Sağlamış olduğumuz ilaçlama yöntemleri neticesinde herhangi bir iz bırakmaksızın kalıcı ve etkili sonuçlara ulaşmaktayız. Kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı olup, işlemlerimiz uzman ilaçlama kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. Sağlamış olduğumuz güvenilir gemi ilaçlama hizmetlerimizle steril ortamlar oluşturmakta ve meydana gelebilecek tehlikeli durumların önüne geçmekteyiz.

Gemi İlaçlama Fiyatları

Gemi İlaçlama Fiyatları, ilaçlama yapılan gemi, vapur, tekne vb. araçların alanlarına, kullanılan ilaç miktarına dikkat edilerek belirlenmektedir. Beta ilaçlama firması olarak gemi ilaçlamanın yanı sıra vapur ilaçlama, yat ve tekne ilaçlama gibi hizmetler de sunmaktayız. Firmamız ekonomik gemi ilaçlama fiyatları ile profesyonel hizmetler sunmaktadır. 7/24 iletişime geçebileceğiniz müşteri temsilcilerimize dilediğiniz konuda soru sorabilir, oluşturacağınız randevularla kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir