fare-ilaclama

Fare ilaçlama dünya üzerinde her yerde bulunan ve salgın hastalıların nedeni olan fare ile mücadele etmek için uygulanan profesyonel müdahaledir.

Dünya üzerinde çok sayıda fare türü bulunur ancak yaşam alanlarımızda karşımıza çıkan bazı fare türleri yaygın olarak görülmektedir. En çok görülen türler arasında bulunan lağım faresi ve çatı faresi birbirlerine oldukça benzerler. En büyük farkları kuyruk boylarıdır. Çatı faresinin kuyruğu daha uzundur. Bir diğer fare türü ise fındık faresi olarak bilinen ev faresidir.

Fındık faresi oldukça küçük bir yapıya sahiptir. Ev ortamına yerleşen bu fareler bulduğu alana yuva oluşturarak üremeyi severler. Tuzla fare ilaçlama servisimiz tüm fare türlerine karşı profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Kartal böcek ilaçlama hizmetimiz 7/24 sizlerin hizmetindedir.

Fare İlaçlamasında Kullanılan Yöntemler

Fare ilaçlama yöntemlerimiz uzman ilaçlama personellerimiz tarafınca uygulanmakta olup güvenle farelerden yaşam alanlarınızın arınmasını sağlamaktadır. Fare ilaçlama uygulamalarımız ve servislerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı böcek ilaçları kullanmaktadır. Firmamızda farelerin etkisiz hale gelmesini sağlayan fare ilaçlama yöntemleri;

  • Fare istasyonları
  • Fare yapışkanları
  • Çoklu fare yakalama istasyonları
  • Fare yakalama kafesleri
  • Fare kovucular’dır.

Etrafta var olan bir fare diğer farelerin habercisidir. Çünkü bu kemirgenler yuva oluşturarak topluluk halinde yaşarlar. Fare ile mücadele aşamasında bireysel uygulamalar ve amatör ilaçlama tekniklerinden uzak durulmalıdır. Fare ilaçlama bilgi ve tecrübe gerektiren önemli bir aşama sürecidir. Fare türlerinden insanlara önemli hastalıkların geçtiği unutulmamalıdır. Dolayısıyla fare ile direk temastan kaçınılmalı ve fare görülen alanların ilaçlama uygulamaları ihmal edilmemelidir. Aynı zamanda olası fare salyası, dışkısı ve mikroplarına karşı farenin görüldüğü alanlar derinlemesine temizlenerek dezenfekte edilmelidir.

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları şirketimizde hesaplanırken bazı faktörlere göre değişkenlik gösterir. Herkesin ödeyebileceği ve pahalı olduğu yargısından çok uzakta olan fare ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • Fare ilaçlama uygulaması yapılacak alanın m2 cinsinden büyüklüğü
  • Farenin ortamda var olan yoğunluğu
  • Kullanılan fare ilacı miktarı ve türü

Fare ilaçlama firmaları arasında ekonomik ilaçlama fiyatları ile kaliteli hizmet sunan Tuzla fare ilaçlama servisi, 7/24 hizmet sağlamaktadır. İç ve dış tüm alanların ilaçlama uygulamaları firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir