bocek-ilaclama-sirketleri

Ev ilaçlama, kendimizi en rahat hissettiğimiz özel yaşam alanımızda beliren haşerelere karşı uygulanan profesyonel işlemdir. Evlerimizde bulunan böcekler, bizlere maddi ve manevi zarar vermektedir. Ev ilaçlama hizmetlerimiz, böceklerin neden olduğu zararlara karşı alınan bir önlemdir. İçlerinde binlerce türü bulunan ve yaşam alanımızı istila eden haşereler salgın hastalıların başlıca sebebidir. Hijyen koşulları pis olan yerlerde yaşayan haşerelerden kurtulmak için çok eskilerde kalmış ilkel yollara başvurmak sorunun giderek büyümesinden başka bir işe yaramamaktadır. Sıcak ve nemli yerleri seven böcekler buralarda yuva yaparak her geçen gün çoğalır. Böcek ilaçlama uygulaması ile kısa sürede çözüm alacağınız haşere sorunu için bizleri Kartal Böcek İlaçlama firmamızı arayabilir, ev ilaçlama randevusu için yetkililerimiz ile görüşebilirsiniz.

Evdeki Böceklerden Kurtulmak

Evdeki böceklerden kurtulmak için öncelikle bulunduğunuz ortamın temizliğini sağlamalısınız. Evde bulunan haşereler, sağlıksız yaşam alanları oluşturmaktadır. Evlerin kuytu köşe alanlarında yuva yaparlar. Yuvalarını kurdukları alanlar, genellikle sıcak, nemli ve rutubetli alanlardır.

Zararlı bakterilerin birçoğu bu alanlarda bulunmaktadır. Buradaki zararlı bakterileri, evlerimizde gezindikleri her yere bırakabilirler. Eşyalarımıza ve yiyeceklerimize bulaşan zararlı bakteriler, sağlığımızın bozulmasına neden olacaktır. Evdeki haşereler, insanların huzurunu kaçırmaktadır.

Görüntü kirliliğine neden olan zararlı canlılar, birçok insanı korkutmaktadır. Psikolojisini bozmaktadır. Evdeki huzuru kaçıran evdeki böceklerden kurtulmak için aceleci davranmak gerekmektedir. Aksi takdirde, evinizde her alana yayılabilirler. Evdeki haşereler, maddi zarara neden olabilmektedir. Bazı haşere türleri, eşyaları kemirebilmektedir.

Kullanılmayacak hale getirebilmektedir. İçerisinde binlerce tür bulunan haşereler için firmamızda uygulanan pire ilaçlama, fare ilaçlama ve hamam böceği ilaçlama uygulamaları ile %100 sonuç garanti elde eden böcek ilaçlama yöntemlerimiz;

  • Jel İlaçlama
  • Sıvı İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Fare İstasyonları’dır.

İnsanlara zarar veren yalnızca böcekler değildir. Bütün bu zararları, insanlara fareler de verebilmektedir. Evde fareler de yuva yapabilmektedir. Fare ilaçlama hizmeti de vererek, tüm bunları ortadan kaldırmaktayız.

Evde Bulunan Zararlı Canlılar

Evde bulunan zararlı canlılar, değişik tür ve özelliklere sahiptir. İnsan sağlığına zarar veren bu haşerelerin isimlerini sıralayacak olursak; Kalorifer böceği, akrep, tahtakurusu, yılan, salyangoz, çatı faresi, eşek arısı, sinek, güve, kör fare, mite, lağım faresi, çekirge, Alman hamam böceği, teşbih böceği, sivrisinek, tahtakurdu, uyuz böceği, halı böceği, akar, tatarcık, fındık faresi, kulağakaçan böceği, gümüş böceği, karafatma, mayt, Amerikan hamam böceği, örümcek, hamam böceği, kertenkele, kakalak, çıyan, sıçan, yaban arısı, bit, kene, karınca, pire, ev faresi, kırkayak, pamuk faresi diyebiliriz.

Birçok haşere ve fare türünü kontrol altına aldığımız pire ilaçlama hizmetimizi, Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları ile gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel kadromuz eşliğinde kalıcı çözümler sunmaktayız. Ekonomik işlem yaparak, bütçenizi sarsmadan sizleri sağlıklı alanlara kavuşturmaktayız. Kartal Böcek İlaçlama servislerimiz, İstanbul genelinde hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir