ev-ilaclama-fiyatlari

Ev ilaçlama fiyatları toplumumuzda var olan yanlış yargı ile maliyetli olduğu düşünülen ve vatandaşları kendi yöntemlerine başvurmaya yönelten bir durumdur. Bilinenin aksine güvenilir bir firma ile çalışılması durumunda haşerelerin zararlarına oranla oldukça düşük olan ev ilaçlama fiyatları 3 unsur etrafında şekillenir. Kendimizi huzurda hissettiğimiz belki de tek yer olan evlerimizde haşereler ile karşılaşmak hiç hoş olmayacaktır. Nereden çıkacağı belli olmayan bu zararlı canlıların yok edilmesi için firmamızı aradığınızda yetkilimizin size yönelteceği 2 soruya vereceğiniz yanıt oldukça önemlidir. Bu sorular;

  1. Yaşadığınız yerin büyüklüğü metrekare cinsinden büyüklüğü ne kadardır?
  2. Karşılaştığınız haşerenin yoğunluğu ne kadardır ve türü nedir?

Yanıtların ardından personelimizin belirdiği böcek ilacı miktarı ile ortaya çıkan ev ilaçlama fiyatlarımız oldukça ekonomik ve halkın bütün kesimlerinden insanların ödeyebileceği miktardadır.

ev-ilaclama-fiyatlari-1

Ev İlaçlama Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev ilaçlama sırasında dikkat edilmesi gerekenler İş Güvenliğine önem veren firmaların dikkat ettiği en önemli ayrıntılardır. Özel yaşam alanımız olan evlerimizde haşereler ile karşılaşmamak adına düzenli periyotlar ile ev ilaçlama uygulaması yaptırmalıyız. Peki, ev ilaçlama sırasında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? İşte cevabı…

  • İlaçlama yapılan alanı hazır hale getirmek dikkat edilmesi gereken en önemli aşamadır.
  • Bünyesi yetişkinlere oranla zayıf olan çocukların, alerji hastalarının ve yaşlıların ilaçlama alanında bulunmaması oldukça önemlidir.
  • Yine evcil hayvanların ilaçlama sırasında etkilenmelerini önlemek için uzak tutulması faydalı olacaktır.
  • Çalışacağınız yerde açıkta yiyecek, içecek ve gündelik eşya bulunması sonu riskli bitecek hadiselere neden olabilir. Çalışacağınız yerin boş olması çok önemlidir.
  • İşlem sırasında personelin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri kullanması iş güvenliği kapsamında önem teşkil eder.
  • İşlemler tamamlanıp haşereler etkisiz hale getirildikten sonra iyi bir havalandırma işlemi yapılmalı ve genel temizlik yapılmadan eski yaşantıya dönülmemelidir.

Ev ilaçlama sırasında yukarıda saydığımız bütün tedbirleri harfiyen yerine getiren firmamız uzman kadrosu ve güler yüzlü ekibi ile 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Ev İlaçlama Şirketleri

Ev ilaçlama şirketleri ile çalışırken firmanın sahip olduğu referansları dikkat etmeniz sizlerin faydasına olacaktır. Piyasada bu işi sadece para kazanmak için yapan ve vatandaşların sağlığını tehdit eden sahtekar firmaların sayısı azımsanmayacak kadar fazla. Ev ilaçlama şirketleri arasında uzman kadrosu ve güler yüzlü ekibi ile lider koltuğunu kimseye bırakmayan Kartal Böcek İlaçlama servisimizi İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin tüm ilçelerinden arayabilirsiniz.

Ev İlaçlama Fiyatları, ilaçlama yapılan mekanların genişliği, kullanılan ilaç miktarı ve imha edilen haşere ya da kemirgen türüne dikkat edilerek belirlenmektedir. Ekonomik ev ilaçlama fiyatlarımızla sunmuş olduğumuz güvenilir ilaçlama hizmetlerimizden 7/24 faydalanabilir, yaşam alanlarınızda meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerini kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir