apartman-ilaclama

Böceklere ve farelere karşı piyasada birçok böcek ilacı bulunmaktadır. Haşere üreten böceklerden ve farelerden muzdarip olan bazı kimseler kişisel yöntemlere başvurarak bu sorundan kurtulabileceklerini umabilirler.

Piyasada ucuza bulduğu etkisiz ve insan sağlığına son derece zararlı böcek veya fare ilaçları aracılığıyla bu canlılar ile mücadele eden kimseler hiçbir sonuç alamadıkları gibi bütçelerine zarar vermekten başka bir iş yapmamış olurlar. Ayrıca bilgisizce kullanılan bu kimyasal ilaçlar dikkat edilmezse istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

Yapılan araştırmalar ve ortaya çıkan sonuçlara göre böcekler ve fareler ile en etkili mücadele yolu ilaçlı müdahale işlemidir. Ancak burada kastedilen kişisel yöntemler değil profesyonelce yapılacak olan ilaçlama hizmetidir. En etkili böcek ilacı ile de yapılsa, bilinçsiz ilaçlama hiçbir sonuç getirmez aksine haşerelerin daha da fazla çoğalmasına sebep olurlar. Ayrıca bir böcek türüne etki etmeyecek bir ilaç o böcek türünde bağışıklık kazanılmasına sebep olur. Dolayısıyla daha sonraları bu böcek türlerinin ilaçlı müdahale işlemi ile yok edilmeleri zorlaşmaktadır.

KISA SÜREDE BÖCEKLERDEN VE FARELERDEN KURTULUN!

Türkiye’nin en büyük kenti olan İstanbul’da Avrupa ve Anadolu Yakasında yıllardır kesintisiz en kaliteli ilaçlama hizmeti veren Kartal Böcek İlaçlama servisimiz etkili böcek ilacı ve etkili yöntemler kullanarak haşereleri en kısa sürede yaşam alanlarınızdan temizler. Bunun için çağrı merkezlerimiz ile irtibata geçmeniz yeterli. Firmamızın kullandığı etkili ilaçlama yöntemlerinden en yaygın olarak kullanılan sıvı ilaçlama yöntemidir. Sıvı ilaçlama yöntemi ile etkili böcek ilacı püskürtme şeklinden sorunlu bölgelere nüfuz ettirilir. Böylece böceklerin ilacın etkisinden kurtulmaları mümkün olmaz. Ancak eviniz veya işyeriniz gibi kapalı mekanlarda yaptıracağınız sıvı ilaçlama işlemi sonrasında 1 hafta 10 gün süreyle ilacın püskürtüldüğü yerlerde ıslak malzemeler ile temizlik yapılmaması hayatidir. Çünkü ilacın etkisini göstermesi birincil amaçtır. Yapılacak olan ıslak temizlik ilacı da temizleyeceği için bu da böceklerin ilacın etkisine girerek ölmelerini engeller. Ayrıca ilaçlama işleminden sonra ortamın en az 2 saat kadar havalandırılması gerekir. Kartal’da her mahallede ilaçlama hizmeti verebilen Kartal Böcek İlaçlama firmamız yıllardır bu sektörde faaliyet göstermektedir. Hemen irtibat numaralarımızı arayarak haşereleri ve fareleri sorun olmaktan çıkarın, bırakın biz halledelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir