bocek_ilaclama

Böcek ilaçlama uygulamasını yapmak istiyor fakat hangi firma ile çalışacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız yazımız sizlere yardımcı olacaktır. Böcekler tür olarak dünyanın en kalabalık hayvan grubudur. Dünyanın her yerinde böceklerle karşılaşabiliriz. Böceklerin bu kadar fazla türe sahip olmaları yaşadığımız alanlar içerisinde sıkça görülmelerine de neden olmaktadır. Böceklerin bulunduğunuz alanların içerisinde yer almasına fırsat tanımamalısınız. Böceklerden kurtulmak için profesyonel böcek ilaçlama hizmeti almanız en garantili ve güvenli çözüm yolunu sunar.

Böceklerin Zararları

Böceklerin zararları farklı kategorilerde incelenebilir. Birincil zararı şüphesiz ki insan sağlığını tehdit ederek verir. Bunun yanında böcekler ile mücadele etmek için yapılan böcek ilaçlama uygulamalarında kullanılan alet ve edavatlar ekonomik kayıpların yaşanmasına neden olur. Sağlığınıza verdiği zararı maddi boyutuyla da iyiden iyiye hissettiren böceklerin zararlarını başlıklar altında toplayacak olursak;

  • Çeşitli türlerde karşımıza çıkan böceklerin zararı türüne bağlı olarak farklılık göstermektedir.
  • Bazı böcek türleri zehir taşırken bazı böcek türleri kan emicidir.
  • Zehirli ve kan emici böcek türleri insanların sağlığını risk altına alan böcek türleridir.
  • Akrep, çiyan, örümcek en çok görülen zehirli böcek türleri arasında yer alırken, tahtakurusu, sivrisinek, pire, kene, bit gibi haşereler ise kan emici böcekler olarak görülmektedir.

Böceklerin zararları bazen ölümcül boyutlara varabilir. İnsanların olduğu yerde kesinlikle olmaması gereken böceklerden arınmak için böcek ilaçlama operasyonuna başvurmak şarttır.

Kaliteli Böcek İlaçlama Hizmeti

Kartal böcek ilaçlama servisimiz Sağlık Bakanlığınca onaylı olup tüm böcek türlerini etkisiz hale dönüştürecek ilaçlama ekipmanlarına sahiptir. İlaçlama yöntemlerimiz ve ilaçlarımız en yüksek kalitede olup insan ve çevre sağlığına dost ürünlerden oluşmaktadır. Böcek ilaçlama firmaları (bocekilaclamasi.gen.tr)  arasında her zaman yerini koruyan ilaçlama şubelerimiz Kartal İlçesinde yer alan tüm semt ve mahallelere ilaçlama hizmetini ulaştırmaktadır.

En Çok Görülen Böcek Türleri;

Alman hamam böceği, Kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  mobilya böceği, mayt, halı böceği, uyuz böceği, akar, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği

Böcek ilaçlama servislerimize ulaşarak hizmet almak için 7 gün 24 saat iletişim numaralarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir