temiz_ortamlar_icin_ilaclama

Böcek ilaçlama fiyatları böcek ilaçlama şirketlerine göre değişiklik göstermektedir. İlaçlama teknikleri de fiyat farkı yaratmaktadır.  Kartal Böcek İlaçlama böcek ilaçlamada öncü bir firma olarak maddi kaygı gütmemektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla sorunlara profesyonel ve hassas yaklaşımımız hızlı ve kesin çözümlere ulaşmanızı sağlayacaktır.

Ev İlaçlama

Ev ilaçlama önemli ilaçlama alanlarındandır. Evler yaşam alanı olup, haşere istilalarında bizlere büyük hasarlar verebilir. Böceklerin taşımış olduğu mikroplar bize çok çabuk geçebilir.

  • Bunlar ölümcül hastalıklar bile olabilir. Pislikten beslenen bu haşerelerin bize vereceği zararlar tahmin edildiği üzere az değildir.
  • Evde yapılacak böcek ilaçlama uygulamaları da yanlış yapıldığı takdirde, böceğin verdiği zarardan daha fazla olabilir.
  • Profesyonel olmayan bir müdahale sizin hem maddi kayıp hem de zaman kaybı olarak dezavantaj oluşturacaktır.
  • Böceklerin yok olması ve tekrar üremelerinin önüne geçmek de ancak tercih edeceğiniz profesyonel bir ilaçlama şirketiyle olur.

Ev ilaçlamalarında da haşere ve böceklerin durumuna göre hangi uygulama yapılacağına uzmanlarımız karar verir ve uygulamaya başlanır. Ev ilaçlamalarında genelde kokusuz ve jel ilaçlama uygulanır.

Jel İlaçlama

Tabanca şeklinde uygulanır ve hamam böcekleri ve kalorifer böcekleri için tercih edilir. Zararsız ve kokusuzdur. Uzman bir yardımla önemli yerlere sürülerek iyi sonuçlara ulaşılabilir. Maliyeti düşüktür ve etkili bir yöntemdir.

Kokusuz İlaçlama

Sıvı şeklinde püskürtülerek yapılan bir uygulamadır ve zararsızdır. Uygulama anında evden çıkmayı gerektirmez. Uygulama anında da günlük yaşantınıza devam etmenizde bir sakınca yoktur. Çok etkili bir yöntemdir ve haşere ve böceklerin yoğun olduğu bölgelerde tercih edilir.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları konusunda net bir cevap vermek doğru olmaz. İlaçlamada kullanılacak teknikler de fiyatlarda değişiklik yaratır. Tabi böcek ilaçlama alanı da fiyatlarda farklılık yaratabilir. Kartal Böcek İlaçlama ile maddi amaç gütmeden sizlerin sorununuza, uzman kadromuz ve tecrübemizle kesin sonuçlar sağlayacağız. Böcek ilaçlama uygulamasında hız da verilen servis hızı da çok önemlidir. Geç müdahale olumsuz sonuçlar doğurabilir. Firmamız hızlı müdahaleleri ile size vakit de kaybettirmeden başarılı işler çıkaracaktır. Bize internet üzerinden ulaşmanız bu sorunlarının çözülmesi için yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir