beylikdüzü böcek ilaçlama

Doğal yaşam alanlarından çıkan böcek ve fareler insanların kişisel veya toplumsal alanlarına girdiğinde birçok olumsuzluğu da beraberinde getirir. Beylikdüzü böcek ilaçlama servisi, İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde vermiş olduğu ilaçlama faaliyetlerine kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışı ile devam etmektedir.

İlaçlama uygulamaları pire, hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele ve tüm fare çeşitlerine karşı uygulanmaktadır.

Fare ve böcekler insanların yaşam alanlarına girdiğinde birçok maddi ve manevi olumsuzluğa neden olur. Bu canlı türleri ile karşılaştığınızda sağlığınız ve güvenliğiniz için kendiniz müdahalede bulunmamalısınız. Fare ve böceklerden kurtulma yolları, profesyonel ilaçlama hizmetlerinden alınacak hizmetler ile sağlanır.

Beylikdüzü’nde en çok şikayet aldığımız bölgeler;  Adnan Menderes, Barış, Cumhuriyet, Dereağzı, Gürpınar, Kavaklı, Marmara, Sahil, Yakuplu ve Büyükşehir mahalleleridir.

Beylikdüzü böcek ilaçlama fiyatları böceklerin türüne, yoğunluğuna ve alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir. İlaçlama öncesi eşyalarınızın üzerini örtmeniz yüzeylerin leke kapmaması için önemlidir. Kullanılan ilaçlar kokulu, kokusuz, jel ve sıvıdır. Piyasada çok sayıda kimyevi ve organik ilaçlar bulunmaktadır ancak bu ilaçlar kısmen sorunu giderirler bu nedenle güvenli ve garanti sonuç için Beylikdüzü Böcek İlaçlama firmasıyla iletişime geçmeniz doğru bir karar olacaktır. Çünkü kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylanmış garanti sonuç veren ilaçlardır.

Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare türü sorunu yaşıyorsanız, zaman kaybetmeden Beylikdüzü böcek ilaçlama servisine ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Deneyimli, uzman ekibimizin ilaçlama yapılacak alana gelip canlının ilaca karşı direncini ve alan büyüklüğünü belirlemesinin ardından uygulamaya başlanır. İlaçlama sonrasında belirli bir süre yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek türüne rastlamanız olası değildir. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir