bahce-ilaclamasi

Bahçe ilaçlamasının önemi evlerinizi ve işyerlerinizi haşerelerden korumada kendini göstermektedir. Haşereler, dünya üzerinde çok farklı türde ve şekilde olan haşereler olmakla birlikte, ülkemizde de çok fazla yoğunlukta bulunmaktadırlar. Buna etki eden en önemli şeylerden biri iklim, nem oranı ve yeşil alanların fazlalığıdır. Peki, bu sonuçlar doğrultusunda bahçe ilaçlamasının önemi nedir?

  • Bahçeler, pek çok haşere türüne ve bu haşerelerin türemesine oldukça elverişli alan sağlayan bir ortamdır. Bu nedenle de buradaki haşere faaliyetleri her zaman hızla artmaktadır.
  • Bahçeler, özellikle eve giren böcekler konusunda en çok haşere türemesini sağlayan, evlerimizdeki haşere faaliyetlerine sebep olan alanlardır.
  • Bahçelerin ilaçlanma işlemlerinde oldukça dikkatli davranılmalıdır, sadece şikayet edilen haşere faaliyetleri yok edilmeli, tüm canlılara ve organizmalara zarar verilmemelidir.
  • Bahçeler ilaçlanırken sanıldığı gibi böcek ilaçlama işlemleri hayvanlara ve bitkilere, ağaçlara zarar vermez. Hatta bu canlıların haşerelerden kurtulmasını da sağlar.

Bahçe ilaçlama yapılarak eve giren haşerelerin sayısı yarı yarıya azaldığı gibi, bazen de tamamen kaybolmaktadır. Fakat böcekler evlere sadece bahçe kaynaklı değil pek çok farklı yerlerden de girebilmektedir.

Bahçelerde En Sık Bulunan Böcekler

Hemen her bahçede, yeşil alanda bulunan ve evlerimize de rahatlıkla girebilen haşereler şöyledir: Fare türleri, sümüklü böcek, kertenkele, karınca, hamam böceği, kalorifer böceği, tahtakurusu, çıyan, kırkayak, gümüş böceği, tespih böceği, uyuz böceği, akar, danaburnu, kulağakaçan haşeresi, sinekler, arılar, tatarcık gibi…

Bahçelerdeki haşere faaliyetlerini en profesyonel şekilde yok etmek için Kartal’da senelerden beri en kurumsal hizmeti verdiğimiz Kartal İlaçlama firmamıza, bahçe ilaçlama ve tüm haşere ilaçlama işlemleri için 7/24 ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Hizmet verdiğimiz alanlar arasında bir ayrım gözetmemekteyiz. Haşerelerin sadece bahçede değil hayatın bütün alanlarında karşınıza çıkan bir tür olduğunu bilen Kartal Böcek ilaçlama servisimiz böcek ilaçlama operasyonları ile yüzlerce haşereye meydan okuyor. Haşere ile mücadele etmek için kurumsal firma imajına sahip olan firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

Bahçenizde, evinizde ya da iş yerinizdeki baş edemediğiniz tüm haşerelerden sonsuza kadar kurtulmak için şubemiz olan böcek ilaçlama şirketi Öz İlaçlama firmasına ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir