kartal-atalar-mahallesi-bocek-ilaclama

Atalar Mahallesi Kartal böcek ilaçlama operasyonlarında yüzlerce vatandaşa hizmet sunarken Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı böcek ilaçları kullanmaktadır. İnsan sağlığını doğrudan etkileyen ve ayrıca büyük ölçekli maddi hasara yol açan böceklerle mücadele için yaşam alanlarından işyerlerine kadar insanın olduğu her yerde düzenli ilaçlama yapılması gerekir. Böceklerin yol açtığı hastalıklardan korunmak için gerçekleştirilen ilaçlamalarsa mutlaka eğitimli profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Tamamı deneyimli ve ilaçlama üzerine eğitim almış profesyonellerden oluşan Atalar Mahallesi böcek ilaçlama servisimizle, sağlığı tehdit eden haşere problemlerine en güvenilir çözümleri sunuyoruz. Firmamız;

  • Atalar, Yalı, Yukarımahalle, Yunus, Hürriyet, Gümüşpınar, Çavuşoğlu, Yakacık ve diğer semtlere haftanın her günü ilaçlama hizmeti vermektedir.Kartal ilçesinde yer alan Atalar Mahallesi, hizmet sağladığımız bölgeler arasında yer almaktadır.

Herkese hitap eden böcek ilaçlama ücretleri ile sunduğumuz hizmetlerin istisnasız tamamında Sağlık Bakanlığı onayından geçmiş ve ülkemizde bakanlık izni almış ürünler kullanıyoruz. Eğitimli ekiplerimiz Sağlık Bakanlığı’ndan izinli ilaç karışımlarını böcekler üzerinde en etkili olacak ve insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde uygulamaktadır.

Böcek İlaçlama Herkes İçin Gereklidir

Yaşam alanlarından apartmanlara, depolardan mağazalara, restoranlardan fırınlara, okullardan hastanelere kadar insan sağlığını doğrudan ilgilendiren hemen her yerde böceklere rastlamak mümkündür. Bu kadar geniş bir alanda yaşayan haşerelerin yol açtığı sorunlar herkesi ilgilendirdiğinden, sunduğumuz haşere ilaçlama hizmetleri herkes için en temel gereksinimdir. İnsanın olduğu olmadığı her yerde yaşayan, en pis ortamlarda dolaşan, mikropların mekanik yolla taşınmasını sağlamanın yanı sıra insanı ısırarak veya besin maddelerine mikrop bulaştırarak hastalıkların yayılmasını sağlayan böceklerle en etkili mücadele yöntemi ilaçlamadır. Atalar Mahallesi böcek ilaçlama hizmetlerimizde her böcek türüne göre farklı ilaç karışımları kullanmaktayız. Bu ilaçları;

  • Jel ilaçlama tekniği
  • Sıvı ilaçlama tekniği
  • Kokulu ilaçlama tekniği
  • Kokusuz ilaçlama tekniği
  • Fare istasyonları tekniği

En güvenilir şekilde uyguluyor ve haşereleri insan sağlığına zarar vermeden yok ediyoruz. Firmamız ile iletişime geçmek için yapmanız gereken tek şey profesyonel kadromuzdan destek talep etmektir.

Uzman Ekibimiz 7/24 Hizmetinizde

Kartal genelinde bütün ilçelere en kaliteli ilaçlama hizmetleriyle servis veren firmamız, profesyonel uygulamaları ve uygun fiyatlarıyla haftanın tüm günleri çalışmaktadır. Böcek ilaçlama Atalar Mahallesi;

  • Türkiye’de görülen bütün haşereler ile mücadeleye girişen firmamızda; yılan, akrep, çıyan, kene, lağım faresi, sıçan gibi haşerelerde izlediği aşamalar sayesinde başarılı bir sonuç elde etmektedir.
  • Sıvı ilaçlama metodunun etki ettiği Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı böcek ilaçları; tahtakurdu, akar, gümüş böceği, tatarcık, güve ve çekirge haşerelerinin yanı sıra evlerde karşılaşma ihtimali yüksek olan; hamam böceği (Alman/Amerikan hamam böceği), fare ve türleri, tatarcık, kalorifer böceği, karafatma haşerelerinde ise jel ilaçlar kullanılarak yaşam alanlarınızda haşere kontrolü yapılmaktadır.

Böceklerle ilgili her türlü sorundan güvenilir uygulamalarla kurtulmak üzere randevu almak veya yalnızca merak ettiğiniz konularda danışmak için dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir